Diamondback 3G kontra Ikari Optical - recenzia

, Autor: redakcia
Do dnešného atraktívneho duelu sme proti sebe postavili dve myšky s, ešte stále, najmä medzi hráčmi obľúbeným, optickým senzorom. Steelseries a Razer k nám bez váhania poslali do boja svojich najväčších favoritov v tejto kategórii. Ako sa spolu popasovali v našom teste plnom detailných fotografií a videí?

Diamondback 3G - Úvod, Balenie a Obsah

„Tajomná, Smrtiaca, Diabolská... Jedovatá, Nebezpečná, Vražedná... To sú vlastnosti stelesnené v Diamondback 3G. Získaj túto nie fér výhodu a zaútoč na svojich nepriateľov...“ To tvrdí o Diamondback 3G výrobca. Pre istotu sme ju okúsili na vlastnej koži!

Čierna škatuľa, efektná vizualizácia produktu a krikľavé nápisy priťahujúce pozornosť na tie najpodstatnejšie vlastnosti Diamodback 3G (DB3G). To je Razer, ktorý presne takto štandardizoval balenie všetkých svojich výrobkov. Jednoduché, účelné, atraktívne, bezpečné, „cool“...
Myška je tradičné zasadená pod priesvitným plastom, požívajúca maximálnu ochranu pri transporte k vám.Cez niekoľko plastových výliskov okolo myšky sa konečne prehrabeme k príslušenstvu. Tvorí ho krátky sprievodca produktom a inštaláciou, certifikát originality výrobku, CD s ovládačmi a všelijaké ďalšie nepodstatné, zato „megaštýlové kartičky“.

Pridať komentár

Posledné komentáre

Predmet Autor Dátum
re: mainsteam sm_oOx^ 24. jún 2008 - 22:03
smykanie Mainsteam 24. jún 2008 - 14:27
pekne port77 5. jún 2008 - 10:40
Bocne tlacidla cpy 4. jún 2008 - 16:34
TOPlist