EN

Corsair VOID RGB Wireless Dolby 7.1 - Bezdrôtový headset pre hráča, ktorý sa podaril

Vo svete herných periférií nevzniká veľa inovácií. V praxi je táto kategória skutočne technologicky vyťažená už od low endu, a tak sa Vám v praxi môže stať, že kúpou drahšieho produktu získate maximálne značku a možno o niečo prémiovejšie vyhotovenie. Na trhu s hernými headsetmi to platí dvojnásobne.

Herný headset je bez debaty jedným z najpodstatnejších zariadení, ktoré môžu hráčovi priniesť podstatne lepší zážitok z hry. A to hneď v niekoľkých aspektoch.


Corsair VOID RGB Wireless Dolby 7.1 - Úvod

Kvalita zvuku dokáže priamo ovplyvniť celkový zážitok z hry. Herný headset sa snaží ponúknuť maximálne pohodlnú kvalitu zvuku. To skutočne nie je miesto pre lineárny prednes. Zvuk musí byť dynamický a zároveň zábavný, aby poslucháča prednes po krátkej dobe neomrzel a mohol si ho tak užívať v plných dúškoch do sýtosti.

Dosť bolo všeobecna, poďme sa pozrieť na dnes recenzovaný produkt.

Corsair na trhu z headsetmi síce nepatrí medzi nováčikov, taktiež sa však nedá napísať, že by šlo o nejakého pioniera herných headsetov. Na trhu ich zopár nájdeme, no táto značka má jednoznačný fokus niekde inde. Z praxe poznáme takýchto prípadov hneď niekoľko. Veď aj veľmi známy a všade vychválený headset s modelovým označením Kingstone Cloud Hyper X nepochádza od výrobcu, ktorý by sa vedel pochváliť dlhoročnou históriou výroby slúchadiel. Niekedy jednoducho stačí rebrandovať kvalitné slúchadlá a podarený výrobok je na svete.

Pravda však môže byť aj niekde inde. Možno nás jednoducho čaká doba, keď budeme herné headsety kupovať od výrobcov, ktorí sa sústredia na výrobu hardvéru do PC. Ukáže len čas…

Pridať nový komentár
TOPlist