Corsair Vengeance RGB Pro - RGB pamäte pre každého...

, Autor: Lukáš Lancz
Pamäte Corsair sme u nás testovali pár mesiacov dozadu. Vtedy sa nám na test dostali Vengeance RGB. V nastolenom trende RGB pamätí budem pokračovať aj dnes. V počítači mám rovnako pamäte od spoločnosti Corsair pod označením Vengeance RGB Pro. Tentokrát pôjde o 2x8GB kit.
 

Balenie, špecifikácie

Tak ako väčšina RAM pamätí, aj Corsair Vengeance RGB Pro prídu zabalené v malom kartónovom balení, ktoré je len o niečo väčšie ako samotné pamäte. Tie sú uložené v plastovom obale, do ktorého sú zacvaknuté a pevne v ňom držia. Na obale nájdete samotné špecifikácie RAM pamätí. Na test mi dorazil modul 2x8 GB s frekvenciou 3200 MHz.
 
 
 
Heat spreader - odvádzač tepla je kovový s matným povrchom a pamätiam dodáva luxusný vzhľad. Horná časť heat spredera je tentokrát bez nejakých výrezov (Vengeance RGB) a celý vrch je plastový. Aj vďaka tomuto pôsobí  osvetlenie pamätí oveľa krajšie. Celkové rozptýlenie svetla v skrinke je tým rovnomernejšie. 
 
 
 
Výška heat spreadera je 51mm - u chladiču Noctua NH-D15 mi modul kolidoval s prvým ventilátorom, ten sa však dal vysunúť vyššie. V pamätiach sa nachádzajú čipy Samsung. Aké pretaktovanie bude možné dosiahnuť zistíme už za chvíľu.
 
 
 

Špecifikácie

Kit 2x8GB
Typ DDR4
Rýchlosť 3200Mhz
Latency 16-18-18-36
Napätie 1.35V
RGB Áno
Profil XMP 2.0
Výška heat spreadera -
Cena  205 eur
 
 
Kľúčové slová
Corsair
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Pridať komentár

Posledné komentáre

Článok zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý so svojou reakciou...
TOPlist