Čo urobíš s doskou MSI Z77A-GD65?

V spolupráci so spoločnosťou MSI sme pre užívateľov fóra pretaktovanie.sk pripravili zaujímavú a hlavne kreatívnu súťaž o špičkovú základnú dosku MSI Z77A-GD65 s výkonným procesorom Intel Core i5-3570K.

Čo urobíš s doskou MSI Z77A-GD65?

Vaším cieľom je zaujať porotu nápadom na testy / pokusy / technologické experimenty, ktorým dosku podrobíte. Užívateľ, ktorého porota vyberie však nemá vyhraté. Musí totiž svoj nápad v stavenom termíne zrealizovať a výsledky svojho počínania zverejniť v tomto vlákne diskusného fóra.

MSI Z77A-GD65: stránka produktu
 

 

Pravidlá súťaže

- užívateľ musí byť registrovaný na fóre pretaktovanie.sk

- užívateľ musí v tomto vlákne zverejniť príspevok, ktorý jasne popisuje, čo sa užívateľ chystá s doskou urobiť, t.j. ako dosku otestuje a prečo by mal dosku dostať práve on. Zaujíma nás aj, čo sa vám na doske páči, prípadne, ktoré technológie by ste si chceli vyskúšať na vlastnej koži. Fantázii užívateľov sa medze nekladú

- popíšte nám svoje skúsenosti s testovaním hardvéru. Odkaz na vašu užívateľskú recenziu je plus (akýkoľvek komponent - napríklad myška, klávesnica...)

- spomedzi užívateľov, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky, vyberie porota (administrátori fóra + zástupca spoločnosti MSI) jedného užívateľa, ktorý dostane základnú dosku MSI Z77A-GD65 a procesor Intel Core i5-3570K

- vybraný užívateľ musí do stanoveného termínu (5.7.2012, resp. 27.7.2012) zverejniť to, čo deklaruje vo svojom príspevku. Až po splnení týchto podmienok zostáva doska aj procesor užívateľovi. V prípade, že sa tak nestane, musí užívateľ obdržané komponenty vrátiť (táto podmienka je súčasťou preberacieho protokolu)

- zo súťaže sú vylúčení zamestnanci vydavateľa - HWSK, s.r.o., redaktori pc.sk a administrátori / moderátori diskusného fóra pretaktovanie.sk, ako aj ich rodinní príslušníci.

Termíny

11.6.2012 – vyhlásenie súťaže
25.6.2012 – uzávierka
27.6.2012 – vyhlásenie víťazného užívateľa
27.6.2012 – zaslanie komponentov víťazom (predpokladané doručenie 28.6.2012)
do 5.7.2012 – zverejnenie prvého obsahu (pokojne aj postupne - unboxing, fotky, čiastkové benchmarky...)
do 27.7.2012 – zverejnenie kompletného obsahu, recenzie

Dôležité linky

Súťažné vlákno: Čo urobíš s doskou MSI Z77A-GD65?
Minuloročná súťaž o Z68A-GD65: Čo urobíš s doskou MSI Z68A-GD80?
MSI Z77A-GD65: stránka produktu
Intel Core i5-3570K: stránka produktu


 

Sponzor súťaže - MSI Czech & SlovakObrázok
 
 
 
 
Komentáre (2)
I1ilan
Dobrý deň Porovnanie dosky s jej podobnou z toho istého segmentu, ale o zopár rokov staršiou doskou. Výsledok by mal poukázať na evolúciu vo vývoji základných dosiek a mohol by slúžiť aj ako objektívne porovnanie.(napr.ak niekto plánuje upgrade svojho PC).Testy by sa mohli vybrať podla toho do akého pc by doska smerovala.Napr. či bude hrať prim procesor, alebo grafika, resp.práca s diskami. Bolo by možné otestovať vhodnosť umiestnenia konektorov na doske.Napríklad ako sa hodí do najviac predávaných skríň. Možnosť taktovania a následná stabilita systému.
Michal Kiradžiev
Dobry den, svoje napady prosim smerujte do vytvoreneho vlanka vo fore: http://pretaktovanie.zoznam.sk/viewtopic.php?f=40&t=86929 Dakujeme.
Pridať nový komentár
TOPlist