LAN párty pc.sk

Report z IX. KOA LAN Party

Report z IX. KOA LAN Party Počas soboty a nedele 5. a 6. Septembra 2015 sa v Liptovskom Mikuláši konala tentokrát už deviata LAN Party od KOA Gaming teamu. Napriek veľkým problémom pri pripravovaní priestoru dopadla akcia výborne. PC.sk Vám ako jeden z hlavných partnerov akcie prináša exkluzívnu reportáž. Prajeme príjemné čítanie.

Jarná LAN Párty pretaktovanie.sk 2013

Dňa 28. apríla 2013 sa konala už siedma LAN Párty organizovaná našim IT fórom www.pretaktovanie.sk. Akcia sa aj napriek niekoľkým problémom vydarila, a tak Vám z nej prinášam krátky report. Prajem príjemné čítanie.

Jarná pc.sk / pretaktovanie.sk LAN párty 2012

Siedma pc.sk / pretaktovanie.sk LAN párty, po piaty raz v Tesároch, opäť plný dom.

Jarná pc.sk / pretaktovanie.sk LAN párty 2011

LAN párty pc.sk a pretaktovanie.sk sa minulý víkend, už po štvrtý krát konala v dedinke Tesáre blízko Topoľčian. Fotoreportáž z nej vám prinášame na nasledujúcich stránkach.

Fotoreportáž z jesennej LAN párty pc.sk 2010

Máme za sebou vydarenú LAN párty. Konala sa minulý víkend, opäť na starom mieste, no tentoraz vo vynovených priestoroch v kultúrnom dome v Tesároch.

Gigabyte pc.sk/pretaktovanie.sk LAN párty 2010

Opäť, tak ako aj minulé leto, tentoraz však na novom mieste v dedinke Továrniky pri Topoľčanoch, sa konala letná pc.sk/pretaktovanie.sk LAN párty. Na začiatok poznamenajme, že slo o jednu z najveselších LANiek doteraz.

Gigabyte pc.sk / pretaktovanie.sk LAN párty 2009

Minulý víkend sme sa už po druhý raz v tomto roku stretli v Tesároch, v dedinke nedaľeko Topoľčian na Gigabyte pc.sk/pretaktovanie.sk LAN párty. Sponzorom tejto akcie bola spoločnosť Gigabyte.Minulý víkend sme sa už po druhý raz v tomto roku stretli v Tesároch, v dedinke nedaľeko Topoľčian na Gigabyte pc.sk/pretaktovanie.sk LAN párty. Sponzorom tejto akcie bola spoločnosť Gigabyte.

Airlive pc.sk / pretaktovanie.sk LAN párty 2009

Uplynulý víkend sa v obci Tesáre konala LAN párty a futbalový turnaj pc.sk / pretaktovanie.sk pod hlavičkou Airlive ako hlavného sponzora akcie. Ako akcia prebiehala, kto sa zúčastnil, kto vyhral súťaže v hrách, futbalový turnaj či tombolu a vedomostnú súťaž sa dozviete v nasledujúcej skôr fotoreportáži než článku. Skôr fotoreportáži keďže ľudia radšej z takýchto akcií pozerajú fotky než čítajú dlhé litánie na tému podobných akcií. (článok bude postupne dopĺňaný novými fotkami a pravdepdoobne aj video zábermi) ...

1. Majstrovstvá Slovenska v pretaktovaní

10. január, 10 hodín dopoludnia, Nové Zámky – v miestnom Centre kultúry sa zišlo 5 tímov s profi vybavením a za asistencie 200 litrov tekutého dusíka s teplotou mínus 196°C sa pustili do žmýkania posledného megahertzu výkonu z toho najlepšieho hardvéru. 1. Majstrovstvá Slovenska v pretaktovaní pod taktovkou PC.sk bola jednoznačne vydarená akcia a to, ako prebiehala, ale aj ako vyzerali prípravy sa dočítate v dnešnej reportáži.

TOPlist