Beelink GT1 Ultimate: výkonný multimediálny prehrávač s Androidom

, Autor: Martin Suchár

Spoločnosť Beelink je na poli multimediálnych prehrávačov známou a zabehnutou značkou, produkujúca zaujímavé zariadenia najmä čo sa týka výsledného pomeru cena/výkon. Tento rok sa na trh dostáva vylepšená verzia modelu GT1 s označením “Ultimate”, ktorá obsahuje viac užívaťeľskej pamäte a pokročilejšie diaľkové ovládanie. Obe verzie sa môžu pochváliť kvalitným spracovaním, dostatočným výkonom a nadštandardnou výbavou pri lákaní potencionálnych zákazníkov. Záverečné rozhodovanie v prospech novinky by mala uľahčiť jej cena, ktorá je prijateľných 65€, oproti 54€ za predchádzajúci model GT1. Poďme sa spolu pozrieť, čo všetko dostaneme za spomínanú cenu...

Balenie, špecifikácie

Multimediálne zariadenie Beelink GT1 Ultimate je dodávané v čiernom balení, v ktorom je všetko pekne usporiadané. Po jeho otvorení a vybratí zariadenia sa dostaneme ku HDMI káblu, slúžiacemu na prepojenie s televízorom, prípadne monitorom. Ďalej sa tu nachádza diaľkový ovládač, elektrický adaptér a užívateľský manuál. Škoda že výrobca nepribalil aj batérie (2 x AAA) do diaľkového ovládača, inak by som k baleniu produktu nemal žiadne výhrady. 
 
 
V prípade samotného zariadenia môžeme hovoriť o veľmi kompaktnom vyhotovení. Jeho štvorcová podstava je tvorená stranami o dĺžke 96 mm, pričom výška je iba 16 mm. Napriek tomu sú jeho vstupy primerane rozmiestnené a ľahko dostupné. Z ľavej strany ako prvý v poradí je výstup pre napájanie, ďalej USB port, HDMI out, LAN a  digitálny audio výstup (SPDIF). Ďalší USB port je na ľavej strane a vedľa neho si svoje miesto našla čítačka microSD kariet. Na prednej strane sa nachádza iba LED dióda bielej farby, ktorá svieti v prípade, že je zariadenie spustené.
 
 

Špecifikácie

Rozmery 96 x 96  x 16 mm (v x š x h)
Materiál tela plastový
Hmotnosť 193g
SoC Amlogic S912 2.0GHz,Octa Core
Grafický čip ARM Mali-T820MP3
RAM 3GB
Vstavané úložisko 32GB
Podpora pamäťových kariet microSD, s max. kapacitou 64GB
Konektivita 5G Wifi, Bluetooth 4.0, HDMI,LAN,Micro SD Card Slot,SPDIF,USB2.0, DC 5V
Video kodeky H.263,H.264,H.265,HD MPEG4
Video formáty 3D,4K,AVI,DAT,H.265,ISO,MKV,MP4,MPEG,MPEG-1,MPEG2,MPEG4,RM,WMV
Audio formáty AAC,DTS,FLAC,MP3,OGG,RM,WMA
Obrázky GIF,JPEG,JPG,PNG
Iné funkcie DLNA, ISO súbory, Miracast, 5.1 Surround Sound
OS Android 6.0

 

Beelink GT1 Ultimate si môžete zakúpiť v internetovom obchode GearBest.

 

Kľúčové slová
Android 6.0, Beelink GT1 Ultimate, multimédiá
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Pridať komentár

Posledné komentáre

TOPlist