Beelink GT1 Ultimate: výkonný multimediálny prehrávač s Androidom

Spoločnosť Beelink je na poli multimediálnych prehrávačov známou a zabehnutou značkou, produkujúca zaujímavé zariadenia najmä čo sa týka výsledného pomeru cena/výkon. Tento rok sa na trh dostáva vylepšená verzia modelu GT1 s označením “Ultimate”, ktorá obsahuje viac užívaťeľskej pamäte a pokročilejšie diaľkové ovládanie. Obe verzie sa môžu pochváliť kvalitným spracovaním, dostatočným výkonom a nadštandardnou výbavou pri lákaní potencionálnych zákazníkov. Záverečné rozhodovanie v prospech novinky by mala uľahčiť jej cena, ktorá je prijateľných 65€, oproti 54€ za predchádzajúci model GT1. Poďme sa spolu pozrieť, čo všetko dostaneme za spomínanú cenu...


Balenie, špecifikácie

Multimediálne zariadenie Beelink GT1 Ultimate je dodávané v čiernom balení, v ktorom je všetko pekne usporiadané. Po jeho otvorení a vybratí zariadenia sa dostaneme ku HDMI káblu, slúžiacemu na prepojenie s televízorom, prípadne monitorom. Ďalej sa tu nachádza diaľkový ovládač, elektrický adaptér a užívateľský manuál. Škoda že výrobca nepribalil aj batérie (2 x AAA) do diaľkového ovládača, inak by som k baleniu produktu nemal žiadne výhrady. 
 
 
V prípade samotného zariadenia môžeme hovoriť o veľmi kompaktnom vyhotovení. Jeho štvorcová podstava je tvorená stranami o dĺžke 96 mm, pričom výška je iba 16 mm. Napriek tomu sú jeho vstupy primerane rozmiestnené a ľahko dostupné. Z ľavej strany ako prvý v poradí je výstup pre napájanie, ďalej USB port, HDMI out, LAN a  digitálny audio výstup (SPDIF). Ďalší USB port je na ľavej strane a vedľa neho si svoje miesto našla čítačka microSD kariet. Na prednej strane sa nachádza iba LED dióda bielej farby, ktorá svieti v prípade, že je zariadenie spustené.
 
 

Špecifikácie

Rozmery 96 x 96  x 16 mm (v x š x h)
Materiál tela plastový
Hmotnosť 193g
SoC Amlogic S912 2.0GHz,Octa Core
Grafický čip ARM Mali-T820MP3
RAM 3GB
Vstavané úložisko 32GB
Podpora pamäťových kariet microSD, s max. kapacitou 64GB
Konektivita 5G Wifi, Bluetooth 4.0, HDMI,LAN,Micro SD Card Slot,SPDIF,USB2.0, DC 5V
Video kodeky H.263,H.264,H.265,HD MPEG4
Video formáty 3D,4K,AVI,DAT,H.265,ISO,MKV,MP4,MPEG,MPEG-1,MPEG2,MPEG4,RM,WMV
Audio formáty AAC,DTS,FLAC,MP3,OGG,RM,WMA
Obrázky GIF,JPEG,JPG,PNG
Iné funkcie DLNA, ISO súbory, Miracast, 5.1 Surround Sound
OS Android 6.0

 

Beelink GT1 Ultimate si môžete zakúpiť v internetovom obchode GearBest.

 

Komentáre (1)
1seriozny
objednal som na GearBest...potom napíšem hodnotenie
Pridať nový komentár
TOPlist