Články autora Lukáš Lancz

Výrobca telefónov Gionee je na pokraji bankrotu

Čínsky výrobca telefónov Gionee je na pokraji bankrotu. Dôvod je pomerne zarážajúci.

Xiaomi vaacum cleaner za skvelých 237 eur z Českého veľkoskladu!

Jeden z najlepších inteligetných vysávačov si môžete teraz kúpiť za skvelých 237 eur z Českého veľkoskladu, vyhnete sa tak plateniu dodatočného cla a zároveň vám vysávač príde za pár dní.

Xiaomi Mi 8 - dostupná a skvelá vlajková loď pre každého

Xiaomi je jeden z najzaujímavejších a po posledných skúsenostiach aj jeden z najlepších výrobcov telefónov, ak už súhlasíte alebo nie. Či som mal v ruke high end Mi Mix 2S alebo low/mid end – Note 5, oba telefóny vo mne zanechali skvelý dojem. Posledné tri týždne som mal možnosť testovať najnovší model od Xiaomi - Mi 8. 

Na 70% pôjdem na Mars, povedal Elon Musk

V rozhovore pre Axios (HBO), povedal Elon Musk, že na 70% poletí na Mars a vie čo ho čaká. Podľa jeho slov sa bude dať letieť na Mars za 7 rokov. Odmietol otázku, či bude Mars útočiskom bohatých pred problémami, ktoré nás čakajú na Zemi.

28.11.2018 | Lukáš Lancz | 1 komentár

MSI Raider GE73 - hráčsky notebook s GTX 1070

Po hernom notebooku Omen od spoločnosti HP, mám na test ďalší herný notebook, tentokrát od firmy MSI. Konkrétnejšie sa jedná o model GE73 Raider.
Notebook, ktorý v sebe skrýva GTX 1070, 16 GB RAM či procesor Intel i7-8750H. Či práve on bude správnou voľbou pre vás, sa dočítate v dnešnej recenzii.

Tesla bola začiatkom roka na pokraji bankrotu

Elon Musk (Tesla CEO) priznal v rozhovore pre HBO (Axios), že Tesla bola skoro "mŕtva" začiatkom tohto roka a firme ostávali už len týždne s jednociferným číslom do bankrotu.

Nezmeškajte špičkové telefóny za skvelé ceny počas Black Friday

Black Friday je teraz na každom rohu a ak sledujete našu stránku, viete že, sa nevyhol ani Gearbestu, kde bežia Black Friday výpredaje až do 30.11

19.11.2018 | Lukáš Lancz | 5 komentárov

Vyhrajte tablet Chuwi HI9 Plus v hodnote 220 eur!

Už za pár dní (súťaž bude prebiehať 11-12.11) môžete vyhrať tablet Chuwi HI9 Plus v hodnote 220 eur. Špecifikácie tabletu nie sú vôbec zlé - 10.8" displej doplnený o 4GB RAM a 64GB ROM, či 10 jadrový procesor Helio X27 a Android 8.1. Celé zabalené v tele, ktoré váži len 500g. O dlhú výdrž tabletu sa postará batéria s kapacitou 7000 mAh.

10.11.2018 | Lukáš Lancz | 4 komentáre

Alphacool Eisbaer LT240 - AiO nie len na chladenie CPU

Silnejší chladič so série Eisbear – Eisbaer 240 sme síce u nás netestovali a neporovnali voči ostatným chladičom, avšak použil som ho v Black and White builde, kde bol výkon tohto chladiča bol naozaj perfektný (okruh bol rozšírený o GPU). Alphacool nám na test poslal dva nové chladiče z rady Eisbaer pod označením LT240 a LT360. Oba chladiče sú podľa slov Alphacool určené do menších priestorov – tomu je prispôsobená veľkosť CPU bloku. Rovnako ako v klasickej verzii (označenie bez LT) je tu použitá malá keramická pumpa DC-LT.  Dnes si prejde testom menšia verzia – 240mm Eisbaer LT.
TOPlist