Články autora Lukáš Lancz

Winamp sa vracia!

V roku 2019 sa dočkáme veľkého návratu v minulosti jedného z najobľúbenejších prehrávačov - Winamp.

Amazon vypol AI, ktorá uprednostňovala mužov

Amazon musel vypnúť svoju AI, ktorá pomáhala pri výbere správnych životopisov pri snahe automatizovať tento HR proces. Ako sa ukázalo, systém, ktorý bol vyvíjaný od roku 2014 uprednostňoval na technické pozície skôr mužov.

K vypnutiu systému prišlo ešte minulý rok, napriek modifikáciám kódu AI. Pracovníci Amazonu si jednoducho neboli istý, či by sa situácia znova nezopakovala.

 

Zomrel spoluzakladateľ Microsoftu Paul Allen

Vo veku 65 rokov zomrel (15.10.2018) na rakovinu spoluzakladateľ Microsoftu a filantrop Paul Allen. Spolu s Billom Gatesom založili Microsoft v roku 1975. 
 
Česť jeho pamiatke.
 
Zdroj: CNBC

OnePlus 6 – zabijak vlajkových lodí? Tentokrát nie...

Zabijak vlajkových lodí – nálepka, ktorú si odniesol doteraz každý telefón tejto čínskej značky. K telefónu OnePlus 6 sme sa bohužiaľ dostali oveľa neskôr ako sme plánovali – k dohodnutému zapožičaniu priamo od OnePlus nakoniec z nejakých dôvodov neprišlo a tak som musel siahnuť do svojej peňaženky a OP6 si nakoniec kúpiť. Síce neskoršie, ale predsa viem OP6 porovnať voči ostatným telefónom.

Xiaomi Scooter M365 - skvelá zábava na dvoch kolesách

Xiaomi kolobežka sa stala celosvetovým hitom a našťastie som aj ja dostal šancu otestovať ju. V rukách resp. pod nohami mám Xiaomi Scooter M365, na ktorom som počas testovania najazdil viac než 100 kilometrov. Čo všetko sa za týmto fenoménom vlastne schováva?
11.10.2018 | Iné | Lukáš Lancz | 13 komentárov

Neprehliadnite - telefóny za skvelé ceny! Pribalíme aj zľavové kupóny...

Dnes tu máme pre vás ďalšiu nádielku telefónov za skvelé ceny. K väčšine telefónov pribalíme aj zľavové kupóny. Finálne ceny sú priam skvelé. Pozri me sa, čo si pre nás pripravil internetový obchod Gearbest.

Spiderman PS4

Spiderman, Spiderman, does whatever a spider can 
Spins a web any size, catches thieves just like flies 
Look out, here comes the Spiderman…

OnePlus 6 za neskutočnú cenu!

Aj keď sme len nedávno zverejnili novinku na zopár telefónov za neodolateľné ceny, musíme sa s vami podeliť o ďalší telefón, ktorý má teraz cenu za ktorú sa určite oplatí kúpiť. Je ním OnePlus 6 so 6GB RAM a 64GB ROM, ktorý si teraz môžete kúpiť za skvelú cenu 391 eur!. Počet telefónov v tejto akcii je obmedzený, preto ak hľadáte nový telefón neváhajte.

Accelero Mono Plus - malý silák

Chladič Accelero Mono Plus pôsobí na prvý pohľad veľmi nenápadne. Možno by vás teda ani nenapadlo, že by mal dokázať uchladiť GTX 1070 či dokonca 1080.
Rozhodol som sa ho otestovať na MSI 1070 Aero ITX – na tak malú kartu je Accelero Mono Plus ako stvorený. Či sa však oplatí meniť už tak vydarený chladič MSI sa dočítate v dnešnej recenzii.

Neprehliadnite - telefóny za skvelé ceny (aj z EU skladov)

Zháňate nový telefón, avšak ceny v našich obchod sú nad váš limit? Stačí sa pozrieť na ponuku internetového obchodu Gearbest kde nájdete kopu telefónov za skvelé ceny. Sami máme niektoré telefóny práve z Číny (OnePlus 6, Xiaomi Mi 8) a všetko funguje bez problémov. S dnešnými akciami môžete ušetriť naozaj veľa.
TOPlist