Články autora yesper

AMD Radeon R9 290X - beštiálny výkon

Recenzia najvýkonnejšieho modelu novej generácie grafických kariet od AMD.

Recenzia: Tri prvotriedne karty zo série GTX 700 od MSI

V dnešnom teste si predstavíme posledné tri GeForce karty, ktoré boli oficiálne predstavené pred niekoľkými mesiacmi. Nepôjde o test referenčných verzií. Dnes sa pozrieme na jedny z ich najatraktívnejších modelov - GeForce GTX 780 Lightning, GeForce GTX 770 Lightning a GeForce GTX 760 Hawk od spoločnosti MSI.

Dvojica GeForce GTX 650 Ti Boost - herné karty s príjemnou cenou

V recenzii mainstreamových kariet pokračujeme, na dnes sme pre Vás prichystali porovnanie dvoch nerefenčných modelov GeForce GTX 650 Ti Boost od spoločnosti ASUS a MSI.

Sapphire Radeon HD 7790 Dual-X OC - ďalší pirát z Karibiku

AMD oživuje mainstreamový segment grafických kariet, prichádza nové jadro so skvelou efektivitou. Ako v teste obstál model Sapphire Radeon HD 7790 Dual-X OC?

HyperX Predator DDR3 2400MHz - výkonných 8GiB od Kingston

Hľadáte vysokopretaktované modely s dobrým pomerom cena/výkon? Potom vám určite nesmie uniknúť skvelý kit DDR3 pamätí od Kinstonu.

GeForce GTX 650 a GeForce GTX 650 Ti - nižšia stredná trieda od nVidie

Otestovali sme konkurenciu pre Radeon HD 7700, ako dopadli v testoch štyri nereferenčné verzie od spoločností ASUS, GIGABYTE a MSI?

Súboj troch GeForce GTX 660: ASUS, GIGABYTE, MSI

Cenovo dostupný mainstream už aj od nVidie. Otestovali sme konkurenciu pre Radeon HD 7800, tri pretaktované verzie GeForce GTX 660 - ASUS DirectCUII TOP, GIGABYTE OC a MSI TF/OC.

Dve GeForce GTX 660Ti - slušný výkon a bezkonkurenčné ticho

V dnešnej recenzii sa proti sebe postavia dve nereferenčné GeForce GTX 660Ti, ktorých najväčšou zbraňou je ich chladenie. Víťazom však môže byť len jeden, ASUS GeForce GTX 660Ti DirectCUII TOP alebo MSI GeForce GTX 660Ti Power Edition?

Súboj troch GeForce GTX 670: ASUS, GIGABYTE, MSI

V dnešnej recenzii sa pozrieme na trojicu nereferenčných GeForce GTX 670 z dielne ASUS, GIGABYTE a MSI. Pretaktované edície s výkonom GeForce GTX 680. Ktorá z nich bude výkonnejšia, tichšia a ktorá ponúkne vyššie OC možnosti?

Recenzia: Gigabyte GeForce GTX 680 OC

Nereferenčná GeForce GTX 680 vyzbrojená kvalitným Windforce chladením a vyššími frekvenciami.

TOPlist