Články autora Tlačové správy

Vybrané kúsky z Black Friday výpredaja

Z výpredaja roka, ktorý sa už tradične nazýva Black Friday pre vás z internetového obchodu Gearbest.com vyberáme nasledujúce zaujímavé kúsky.

Nekupujte servery. Prechodom na cloud ušetríte aj 40 % nákladov.

Tlačová správa: Svetom už dávno nehýbu len peniaze, ale aj dáta. Či je pre firmu lepšie mať dáta na vlastných serveroch alebo radšej v cloude sme sa rozprávali s Jurajom Greššom zo slovenskej spoločnosti MadWire, ktorá prevádzkuje cloud WINGU.

Fitness náramok pre najlepšieho priateľa človeka od Xiaomi

Petbit nie je len fitness náramok, je to aj GPS lokátor a tracker. Pomôže vám nájsť vášho strateného štvornohého miláčika. Petbit je iný než bežné pet trackery, ktoré využívajú bežné siete mobilných operátorov. Tento využíva sieť pre internet vecí NB-IoT, z čoho plynie hneď niekoľko výhod.

Elektrická kolobežka Xiaomi a ďalšie elektrické kolobežky v akcii

Elektrické kolobežky sú čím ďalej tým populárnejšie. Kedysi boli raritou, dnes ich vidíte na uliciach skoro každý deň. Nečudo, že sa presadili, ide o veľmi podarené zariadenia. Kto ich skúsil, môže to potvdiť.

Nový Cubot P20 a ďalšie smartfóny v akcii

Nový Cubot P20 s notch displejom je práve v uvádzacej akcii za výbornú cenu.

Slovenský projekt Navizoo je prvou navigáciou v zoologickej záhrade a mieri do celého sveta

Slovenský projekt Navizoo vydal aplikáciu, ktorá pomôže užívateľom sa na základe lokalizácie a detailných máp lepšie orientovať v zoologických záhradách. Užívatelia majú okrem navigácie k dispozícii aj lokalizáciu zvierat, prístupy k zaujímavostiam, ako aj k tipom na občerstvenie. Aktuálne sa v Navizoo nachádzajú všetky zoo v Českej Republike a na Slovensku. Cieľom startupu je prehĺbiť zážitok z návštevy zoologickej záhrady a spríjemniť čas strávený s rodinou a priateľmi. Aplikácia je dostupná pre iOS a Android.

Podarilo sa nám nájsť slovenskom webe slušný renovovaný notebook?

Na začiatok sme si spísali: SSD disk, rýchly procesor (aspoň i5-ka), 2-ročná záruka, predajňa kde si ho môžeme vyskúšať na vlastnej koži a klávesnica so slovenskou diakritikou. Ponuka nás naozaj prekvapila, no nepredbiehajme. Poďme pekne postupne.

Kvalitný noťas za málo peňazí? Refurbished udáva nový trend vo výpočtovej technike, ktorý ťa zaujme.

Predstav si s nami: Ideš vybrať nový notebook, keďže ten tvoj “starý” ti už nestíha a prvé na čo pozrieš je cena a vzápätí nejaké tie parametre daného produktu, máme pravdu? Určite by každý z nás chcel čo najviac muziky, za čo najmenej peňazí, no vo väčšine prípadov to je nemožné. Všade okolo samé jabĺčka, ktoré si nemôže dovoliť hocikto, hlavne ak si stále študent. Objavili sme však jedno riešenie...

Elektrická kolobežka Xiaomi

Xiaomi ponúka stále sa rozširujúci sa rad produktov. Medzi ne patrí aj skladateľná elektrická kolobežka Xiaomi M365.

Observatórium extrémneho vesmíru na NASA balóne

Na druhom konci sveta, na letisku pri novozélandskom mestečku Wanaka prevádzkuje NASA bázu pre program letov svojich najpokročilejších balónov. Tie majú objem pol milióna metrov kubických a dokážu s viac než tonovým vedeckým nákladom letieť stratosférou vo výške 33,5 kilometrov po dobu 50 dní.

TOPlist