Pavel Čech

Prehľad cien 45. týždeň

Ceny komponentov vo väčšine prípadov zdraželi. Najväčšie zmeny nastali na poli procesorov, diskov, pamätí a základných dosiek. Kurz dolára klesol o 0,79%. Príjemné čítanie Vám praje Pavel Čech (MaxMan).

Prehľad cien 43. týždeň

Ceny komponentov vo väčšine prípadov mierne zlacneli. Našli sa však aj také, ktoré skokovo zdraželi. Najväčšie zmeny nastali na poli procesorov a pamätí. Kurz dolára stúpol o 0,31%. Príjemné čítanie Vám praje Pavel Čech (MaxMan).

Prehľad cien 41. týždeň

Ceny komponentov v uplynulých týždňoch menili ceny oboma smermi. Výraznejšie výkyvy nastali hlavne u procesorov, diskov a pamätí. Kurz dolára klesol o 0,54%. Príjemné čítanie Vám praje Pavel Čech (MaxMan).

Prehľad cien 39. týždeň

Ceny komponentov po dvoch týždňoch začali stúpať. Výraznejšie výkyvy nastali hlavne u procesorov. Kurz dolára klesol o 1,29%. Príjemné čítanie Vám praje Pavel Čech (MaxMan).

Prehľad cien 37. týždeň

Ceny komponentov sa po dvoch týždňoch hýbali oboma smermi. Výraznejšie výkyvy nastali u procesorov a pamätí. Kurz dolára klesol o 0,35%. Príjemné čítanie Vám praje Pavel Čech (MaxMan).

Prehľad cien 35. týždeň

Ceny komponentov sa vo väčšine prípadov nemenili. Ak sa ceny zmenili, tak vo väčšej miere. Výraznejšie výkyvy nastali u procesorov, diskov a pamätí. Kurz dolára sa nezmenil. Príjemné čítanie Vám praje Pavel Čech (MaxMan).

Prehľad cien 33. týždeň

Tohtotýždňový prehľad cien je niečím výnimočný. Už 16 rokov Vám prinášam cenový prehľad, aj keď jeho história sa začala o čosi skôr "pod pokrievkou". Za tú dobu si prešiel väčšími či menšími zmenami až do dnešnej podoby. Začiatky boli náročné a...

Prehľad cien 31. týždeň

Ceny komponentov sa opäť hýbali oboma smermi. Najväčšie zmeny nastali u procesorov. Kurz dolára stúpol o 0,73%. Príjemné čítanie Vám praje Pavel Čech (MaxMan).

Prehľad cien 25. týždeň

Ceny komponentov sa opäť hýbali oboma smermi, ale ich výkyvy neboli tak dramatické. Najväčšie zmeny nastali u procesorov, diskov a pamätí. Kurz dolára klesol o 1,82%. Príjemné čítanie Vám praje Pavel Čech (MaxMan).

TOPlist