Arc Touch Mouse – Bezdrôtový drobec nielen pre cestovateľov

, Autor: Broslowski

Atypický tvar myšky, ktorá je konštruovaná v tvare oblúka v spojení s dotykovou plochou namiesto klasického kolieska. Každému musí byť jasné, že Microsoft tentokrát vsadil na divokú kartu.

Balenie a Špecifikácie

Balenie Arc Touch je veľmi kvalitne spracované. Výrobca vsadil na balenie s viacerými komorami pre dosiahnutie elegantnejšieho vzhľadu obalu.


Z čelného pohľadu na balenie vidno jednoduchú potlač, zospodu lemovanú nápismi o produkte. Zo zadnej strany Microsoft popísal obal viacjazyčne hlavnými špecifikáciami produktu.

Po otvorení predného krytu sa na vás usmeje samotná myš zložená a uložená v polohe „na plocho“. Myšku je potrebné z tejto škatuľky vyslobodiť narezaním ochranných lepiacich krúžkov umiestnených po krajoch škatuľky. Následne stačí vnútorný obal vytiahnuť z toho vonkajšieho.

Po vytiahnutí vnútorného obalu ešte treba z myšky odstrániť priesvitný kryt. Konečne sa dostávame k produktu! Myška je vo svojej postielke uložená ako vajíčko vo vložke. Sedí tam perfektne. Pod vložkou je umiestnená dokumentácia zviazaná akousi papierovou stuhou.

Ale späť k myške. Po vybratí myšky z plastového výlisku vidíme, že výrobca nezabudol pribaliť batérie čo určite poteší. Poteší taktiež že Microsoft zabalil s myškou značkové „Duracellky“, ktoré z mojich osobných skúseností vydržia naozaj dlho. Ďalšou nepostrádateľnou súčasťou balenia je samozrejme USB modul, cez ktorý myška bezdrôtovo komunikuje s PC.

V balení nenájdete žiadne inštalačné médium. Dôvod je samozrejme jasný - keďže ide o produkt z dielne Microsoftu, ovládače sa samozrejme nanútia do systému automaticky po pripojení USB modulu.
 

 

Technické špecifikácie

Typ senzoru: Blue Track
Rozhranie: Bezdrôtové na frekvencií 2,4 GHz
Dosah: 9 m
Farba: čierna
Rozmery: 58 mm (šírka) x  130,6 mm (dĺžka)

 

Pridať komentár

TOPlist