Antec One Hundred - hráčska skrinka za "hubičku"!

Z hráčskej série Antec sme tu už mali extravagantný modulárny model Lanboy Air a tento krát si omrkneme najlacnejší kus rovnakej rady. Bez mučenia priznávame, že Antec "stovka" milo prekvapila.

V rámci "gaming" fajty majú Američania v ponuke 7 modelov odstupňovaných podľa možností vašej peňaženky, vkusu a požiadaviek. Cenovo najpríťažlivejším je One Hundred (100), nasledovaný verziami 200, 300, 600, 900, 1200 a nakoniec už spomínaný (a testovaný) Lanboy Air.

Vašu pozornosť teraz upriamime na prvú menovanú skrinku - jedno "kilečko" od Antecu...


Balenie, Špecifikácie

Krabica One Hundred nepotrebuje žiaden komentár, všetky Antec sa podobajú ako vajce vajcu - čierno-žltý kolorit v kombinácii s masírovaním spotrebiteľov vypichnutím kľúčových vlastností produktu. Zamrzí absencia otvorov v kartóne, ktoré by značne zjednodušili zdvíhanie, resp. prenášanie škatule.

V oblasti príslušenstva sa v tejto cenovej kategórii nedajú čakať zázraky. Uspokojíte sa so strohým manuálom, desiatkami skrutiek a štyrmi silikónovými podložkami pre montáž 2,5" disku na dno skrinky.

 

Špecifikácie

 

Komentáre (3)
undertaker007
Neviete náhodou aspoň odhadom povedať, či a odkedy približne sa bude dať kúpiť v tichepc.sk?
Tryas
Skoda toho, ze Antec nemyslel na umiestnenie zdroja ventilatorom dole potom by bola tato case medzi mojimi favoritmi.
thirubala
I’d have to examine with you here. Which is not one thing I usually do! I take pleasure in reading a post that may make folks think. Additionally, thanks for permitting me to comment! http://littletoncricket.com/ cricket games
Pridať nový komentár
TOPlist