Alfawise S60 Window Cleaning Robot – smart umývanie okien

, Autor: Miroslav Jurčík

Určite ste rozmýšľali, čo všetko sa dá v dnešnej smart domácnosti robotizovať. Máme robotické vysávače, mopy či kosačky. Všetci títo pomocníci behajú iba po zemi. Tento krát však predstavíme niečo, čo samé lezie po okne a ešte aj upratuje – robotický umývač okien Alfawise S60.

Obsah balenia

Balenie je úsporné a premyslené. Výrobca využil celý priestor krabice a všetko dômyselne rozmiestnil tak, aby bolo balenie čo najmenšie. To je určite prínosom, ak značka nemá lokálne zastúpenie a výrobok tak musí pricestovať cez pol sveta poštou. Na krabici nájdeme aj QR kódy na stiahnutie ovládacej aplikácie pre smartfóny iOS a Android.
 
 
 
V balení sa nachádza všetko potrebné a aj čosi naviac. K robotickému umývaču je pribalených celkom 14 čistiacich návlekov, 2 náhradné obruče na návleky, napájací adaptér s európskou koncovkou, 4 metrový predlžovací kábel s uzamykateľnou koncovkou, diaľkový ovládač, poistné lanko, fľaštička s rozprašovačom a návod v anglickom, francúzskom, španielskom a talianskom jazyku. Návod je stručný a zrozumiteľný a nemám k nemu vážnejšie výhrady.
 
 

Špecifikácie

Rozmery (dך×v) 29,5 × 15 × 12 cm
Hmotnosť 0,95 kg
Spotreba 80 W
Dĺžka nabíjania 1 hodina
Požiadavky na sklo min. 6 mm hrúbka, rámové
Rýchlosť umývania 4 min/m2
Záložný zdroj 30 min
Ovládanie diaľkovým ovládačom alebo cez aplikáciu pre smartfón

Alfawise Window Cleaner si môžete kúpiť z internetového obchodu Gearbest za 126 eur.

 
Kľúčové slová
Alfawise, gearbest, umývač okien
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Pridať komentár

TOPlist