Alfawise S60 Window Cleaning Robot – smart umývanie okien

Určite ste rozmýšľali, čo všetko sa dá v dnešnej smart domácnosti robotizovať. Máme robotické vysávače, mopy či kosačky. Všetci títo pomocníci behajú iba po zemi. Tento krát však predstavíme niečo, čo samé lezie po okne a ešte aj upratuje – robotický umývač okien Alfawise S60.


Obsah balenia

Balenie je úsporné a premyslené. Výrobca využil celý priestor krabice a všetko dômyselne rozmiestnil tak, aby bolo balenie čo najmenšie. To je určite prínosom, ak značka nemá lokálne zastúpenie a výrobok tak musí pricestovať cez pol sveta poštou. Na krabici nájdeme aj QR kódy na stiahnutie ovládacej aplikácie pre smartfóny iOS a Android.
 
 
 
V balení sa nachádza všetko potrebné a aj čosi naviac. K robotickému umývaču je pribalených celkom 14 čistiacich návlekov, 2 náhradné obruče na návleky, napájací adaptér s európskou koncovkou, 4 metrový predlžovací kábel s uzamykateľnou koncovkou, diaľkový ovládač, poistné lanko, fľaštička s rozprašovačom a návod v anglickom, francúzskom, španielskom a talianskom jazyku. Návod je stručný a zrozumiteľný a nemám k nemu vážnejšie výhrady.
 
 

Špecifikácie

Rozmery (dך×v) 29,5 × 15 × 12 cm
Hmotnosť 0,95 kg
Spotreba 80 W
Dĺžka nabíjania 1 hodina
Požiadavky na sklo min. 6 mm hrúbka, rámové
Rýchlosť umývania 4 min/m2
Záložný zdroj 30 min
Ovládanie diaľkovým ovládačom alebo cez aplikáciu pre smartfón

Alfawise Window Cleaner si môžete kúpiť z internetového obchodu Gearbest za 126 eur.

 
Komentáre (8)
junak1211
Pre domácnosť to zrejme nie je určené. 6 mm hrúbku sklahttps://www.youtube.com/watch?v=lJ74BrbTh8Y majú len LIETADLá????????????
Lukáš Lancz
Ako vidite z videa pre domacnost to je urcene
Miroslav Jurčík
Tiež som sa pred testovaním obával tohto údaju, ale z ohlasov na Gearbeste bolo zrejmé, že robot zvládne bez problémov aj tenšie sklá. Tento údaj je pravdepodobne niečo ako zadné vrátka od výrobcu, ak by pri umývaní došlo k rozbitiu skla. V každom prípade, 6 mm sklá nie sú dnes výnimkou, avšak 4 mm zvládli umývanie bez ujmy.
Anri Slovakia
Chcem si ojednat.Dakujem
Lukáš Lancz
Na prvej strane je link pre objednanie
greenhorn
No neviem ci sa da objednat. Klikol som na linku, zaregistroval sa na gearbeste a po zadani dorucovacej adresy mi vypisalo ze na slovensko nedorucuju tento produkt. vie mi niekto poradit ako to objednat? Dakujem
Emilia Turcanova
Tento robot vlastnim a som s nim spokojna. Prosim, uvadzajte spravne tvar podstatneho mena robot - vyskusali sme robot, nie robota, vlastnim robot, nie robota. To nie je zivy pan Robot, ale neziva vec, nezivy predmet.
Jolo
6mm minimálna hrúbka skla? Aké okná majú také hrubé sklo?
Pridať nový komentár
TOPlist