EN

ADO A26 – vstup do sveta elektro bicyklov

Značka e-bikov ADO je u nás aj v Európe pomerne populárna – tento výrobca má v portfóliu rôzne e-biky od klasicky vyzerajúcich až po také „chuťovky“ ako nedávno recenzovaný A20F. E-bike na ktorý sa pozriem dnes – A26 je klasicky vyzerajúci e-bike s batériou umiestnenou na ráme. Tento bicykel, ponúka slušný dojazd na batériu...

 


Balenie, príslušenstvo


ADO by malo trochu zapracovať na svojich baleniach. Je pravda, že taký A20F prišiel bez poškodenia ale A26 prišiel ako tak v poriadku, až na druhý krát. Prvý bike mal prerazenú krabicu jednotlivými časťami a tým pádom mierne ohnuté alebo ošúchané časti. Tu však musím povedať, že Geekbuying nezaháľal a e-bike okamžite vymenil zo dna na deň. Objednali kuriéra bez toho, aby som zaplatil čo i len 1 cent.
Druhé balenie aj e-bike dorazili už v poriadku – po mojej sťažnosti, bol bike o niečo lepšie zabalený od samotného výrobcu.

 


ADO má u všetkých svojich bikov rovnaké príslušenstvo – to znamená, že tu nájdete držiak na smartfón, plastovú pumpu, nabíjačku a sadu skrutkovačov na základný servis.

 

ADO A26 si môžete kúpiť v internetovom obchode Geekbuying za 757 eur. E-bike je dostupný z EÚ skladu s poštovným zadarmo.

Pre túto cenu použite kupón: ADOA2650

Komentáre (2)
Mivko

no to je totálny děs !! horšie ako kolo Ukraina !

Pivko

To je fakt hroza - zobrali bicykel z TESCA a prilepili mu tam bateriu !!!
Smejd je to !!!

Pridať nový komentár
TOPlist