EN

ADO A20F – najštýlovejší, lacný, e-fatbike na trhu?

Značka e-bikov ADO je u nás pomerne populárna – tento výrobca má v portfóliu klasicky vyzerajúce e-biky s batériou umiestnenou na ráme/ v ráme ale aj také, za ktorými sa otočí väčšina ľudí. Dobrým príkladom je relatívna novinka v portfóliu tohto výrobcu: e-fatbike s označením A20F. Garantujem vám, že sa za vami otočí väčšina ľudí, okolo ktorých pôjdete.


Balenie, príslušenstvo


ADO A20F je skladateľný e-bike, takže krabica je na šírku/dĺžku rovnaká ako na výšku. Hmotnosť tohto fatbiku dosiahla 29 kilogramov, celé balenie má takmer 35 kilogramov – pri prenášaní krabice sa potešíte aj vy aj kuriér 😊. Všetky hlavné časti e-biku sú chránené tenkou bielou penou. Takéto balenie sa javí ako dostatočné, cestu z Poľska prežil A20F bez problémov.

 

 


Aby ste sa dostali k samotnému biku, musíte prestrihnúť zopár sťahovacích a lepiacich pások. Zloženie rámu je jednoduchá záležitosť, ktorá zaberie pár sekúnd. Horšie to je s tyčou riadidiel – jej poskladanie nie je práve intuitívne (tu som musel vytiahnuť návod) a predpokladám, že jej zloženie bude trvať dlhšie asi každému (ak teda skladáte svoj prvý bike).
Do príslušenstva sa dostali plastová pumpa (veľa šťastia s fúkaním kolies resp. túto pumpu hoďte rovno do koša), držiak na telefón, nabíjačka, dva inbusové kľúče a univerzálny kľuč. Na základný servis postačujúce.

 

Plusom ADO e-bikov je aj USB krabička priamo na riadidlách - cez ňu si dokážete nabíjať smartfón.

ADO A26F si môžete kúpiť za 1090 eur na Aliexpress

Pridať nový komentár
TOPlist