1More Piston Fit In-Ear Bluetooth - lacné BT slúchadlá s pohodovým zvukom

V júni tohto roka som mal možnosť prvýkrát testovať slúchadlá od čínskej spoločnosti 1More. Konkrétne išlo o model Stylish True Wireless, ktorý sa radí v modelovej rade bezdrôtových slúchadiel tejto firmy na vrchol. 1More má však v ponuke aj lacnejšiu variantu a to konkrétne 1More Piston Fit v bezdrôtovej verzii. Tieto slúchadlá som mal možnosť testovať posledný mesiac a milo ma prekvapili. Ide o slúchadlá s BT 5.0 pod 30 euro.

1More Piston Fit In-Ear Bluetooth - Balenie, špecifikácie

Slúchadlá prichádzajú v peknom balení formátu A5. Jednoduchá grafika a šedo-biela kombinácia farieb upevňuje dobrý pocit z produktu. Veľmi podobné balenie majú aj ostatné slúchadlá od tejto firmy. Páči sa mi, že sa držia jedného dizajnu.
 

 
Veľmi pekné logo spoločnosti 1More dominuje prednej strane krabičky. Na pravej strane sa zas vyníma obrázok slúchadiel. V dolnej časti sa nachádzajú hlavné prednosti a technológie. V zadnej časti balenia sa nachádza podrobnejší popis produktu v rôznych jazykoch (slovenčinu však nenájdete). Taktiež sa tu dočítate základné informácie o výrobcovi a krajine pôvodu.
 
Balenie sa otvára zhora. Vnútornú časť, ktorá je z tvrdého plastu vytiahnete a spolu so všetkým príslušenstvom vrátane samotných slúchadiel. Súčasťou príslušenstva sú nadstavce, maličký katalóg ďalších modelov slúchadiel, nabíjací micro-USB kábel a návod na obsluhu v rôznych jazykoch (našťastie aspoň v angličtine).
 

 

Parametre a špecifikácie:

Názov 1More Piston Fit In-Ear Bluetooth
Zvuk

Stereo

10mm Titanium Singel Dynamic Driver

Frekvenčná odozva: 20Hz-20kHz

Impedancia: 32 Ohm

Citlivosť: 110dB SPL/mW

Mikrofón Singel
Hmotnosť 18g
Výdrž 8 hod. (Čas nabíjania 1hod.)
Konektivita Bluetooth 5.0, micro-USB
Záruka 2 roky
Približná cena 30eur
Výrobca 1More
Pridať nový komentár
TOPlist