1More ComfoBuds Pro – skvelé in-ear slúchadlá za menej ako 60 eur...

Slúchadlá od 1More nie sú u nás v redakcii novinkou, zopár sme ich už testovali a vždy zanechali dobrý dojem. Cenou sa tieto slúchadlá šplhali síce ad 100 eur, čiže už do prémiovejšej kategórii ale kvalita zvuku zodpovedala samotnej cene...Keď mi internetový obchod Goboo ponúkol na test ComfoBuds Pro od tejto spoločnosti, možno som mierne zaváhal. Slúchadlá sa dajú kúpiť za menej ako 60 eur...


Balenie, špecifikácie


Balenie 1More slúchadiel sa mi proste páči. Grafika na strane krabice, ktorá sa otvára je proste štýlová, dobre vyzerá a ukazuje všetky prednosti slúchadiel.

 

 


V balení nájdete samotné slúchadlá vo vajíčkovom obale, vrecko na nosenie slúchadiel, USB kábel, nejaké nálepky 1More a dve náhradné násady na slúchadlá. 
Vajíčkový obal modrej farby plní dve funkcie a to miesto na odkladanie slúchadiel a dobíjanie slúchadiel. Aj keď som zvyknutý na skvelé spracovanie slúchadiel od 1More, výtku mám k samotnému obalu - horný kryt s pántami je naozaj z tenkého plastu a popravde predpokladám, že toto bude prvá vec, ktorá sa vám zlomí alebo nejak poškodí. Naozaj nerozumiem prečo práva na niečom čo neustále otvárate, 1More šetrilo. Nedáva mi to príliš zmysel.

 

 

1more ComfoBuds Pri si môžete kúpiť za 59 eur z Internetového obchodu Goboo. Slúchadlá budú doručené z EÚ skladu s poštovným zadarmo.

Špecifikácie

Hmotnosť 1 slúchadla 5.2g
Kapacita batérie 1 slúchadla 50 mAh
Kapacita obalu 450 mAh
Doba nabíjania z 10% na 100% ~ 1 hodina
Doba nabíjania obalu ~ 2 hodiny
Doba prehránia s ANC 6 hodín
Doba prehrávania bez ANC 8 hodín
Odpor slúchadiel 32 Ohm
Pridať nový komentár
TOPlist