Slovak Telekom odštartoval rok 2017 rekordným nárastom digitálnej TV

, Autor: kupcik
 
Prvé mesiace roku 2017 priniesli spoločnosti Slovak Telekom rekordný nárast zákazníkov digitálnej televízie.

Prvý štvrťrok 2017 priniesol Telekomu nevídaný úspech na poli digitálnej televízie. Z historického pohľadu sa jednalo o najsilnejšie 3 mesiace v oblasti celkového rastu počtu zákazníkov. Segment pevných služieb si vďaka tomuto obdobiu udržiava vynikajúce výsledky a už dva štvrťroky po sebe zaznamenali v spoločnosti pozitívny prírastok zákazníkov z celého pevného segmentu.
 
Vynikajúce výsledky vianočnej kampane v predaji digitálnej TV sa tak nezastavili ani po prelome rokov a úspech sa preklopil aj do prvého štvrťroku 2017. Telekom naďalej dbá o kvalitu programovej štruktúry, pridáva nové programy a riešenia. Spomenúť môžeme napríklad novinku v podobe Magio Go TV Box-u.
 
Desať rokov po úspešnom uvedení digitálnej televízie Magio a etablovaní sa v tomto segmente prichádza Slovak Telekom s ďalšou novou rodinnou službou s podobným potenciálom. Jedná sa o inteligentnú domácnosť Smart Home. Pre jej štart pripravili široké portfólio produktov a nastavili ceny na dostupnejšiu úroveň, čím odstránili doterajšie vstupné bariéry pre mnohých potencionálnych zákazníkov.
 
Zdroj: telekom
 
Kľúčové slová
Magio, Telekom
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist