Podarená stropná lampa od Xiaomi a Philipsu

, Autor: Tlačová správa

Tiež sa občas sporíte, kto pôjde zhasnúť? :)  Inteligentné svietidlá sú tu na to, aby ste už nemuseli. Dokážu sa vypnúť samé, alebo ich môžete riadiť diaľkovým ovládačom či cez mobil.

Príkadom inteligentného svietidla pre väčšiu izbu (20 metrov štvorcových) za rozumnú cenu môže byť spoločný produkt spoločností Xiaomi a Philips.Tenká veľká stropná lampa je ovládateľná diaľkovým ovládačom alebo pomocou aplikácie cez WiFi či Bluetooth. Ovládacia aplikácia je dostupná pre operačné systémy Android od verzie 4.4 a iOS od verzie 8.

Môžete ovládať fabu svetla od chladných k teplejším tónom a jeho intenzitu. Maximálna svietivosť je 3000 lm a maximálna spotreba 33 W. O svietenie sa stará 64 LEDiek, v lampe sú zabudované senzory pre meranie teploty a vlhkosti. Vďaka nim lampa dokáže sama, automaticky, prispôsobovať svoju svietivosť vonkajším podmienkam.

Cez aplikáciu môžete nastaviť napríklad časovač pre vypnutie lampy či sledovať teplotu a vlhkosť v miestnosti.

Lampa je v podstate polmetrový plochý tanier s váhou 1,63 kilogramu a vyzerá dobre. Je prachu odolná podľa štandardu IP60. Výrobcom udávana životnosť je 25 tisíc hodín.

Lampu si môžete zakúpiť na gearbest.com za 93,01€, so zľavovým kupónom MiPhilips za 82,15€

Videorecenziu lampy si môžete pozrieť na nasledujúcom videu.

Inzercia

 

Kľúčové slová
gearbest
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: Podarená stropná lampa od Xiaomi a Philipsu

cena ?

Na gearbest.com je za 93,01€, so zľavovým kupónom "MiPhilips" za 82,15€

Re: Podarená stropná lampa od Xiaomi a Philipsu

zaujimave ze lampy co toto dokazu (ovladanie cez dialkove a nie cez mobil, dokazu robit vsetky tie veci) sa predavaju v Japonsku uz aspon nejakych 10-15r.

Poslať nový komentár

TOPlist