Je toto nový Google Pixel XL pre rok 2017?

, Autor: Ján Kurej

Na webe Android Police sa objavil render pripravovaného nástupcu Google Pixel XL. Malo by ísť o druhú verziu tohto veľmi schopného smartfónu.

Spomínaný web má spoľahlivé zdroje, ktoré majú veľmi dobrú povesť, čo sa týka takýchto únikov infomácií. Kódové označenie tohto renderu je "taimen". Na ich internej stupnici má tento zdroj z 10 bodov 8! Čo je veľký dôvod na dôvernú informáciu.

Render by mal zobrazovať finálny dizajn Google Pixel XL pre rok 2017. Samozrejme predtým než sa dostane k oficiálnemu predstaveniu môže dôjsť k malým zmenám ale tie sa neočakávajú. Google by mal oficialne predstaviť tento telefón do konca októbra tohto roka.

Zdroje blízke serveru Android Police uvádzajú, kto bol zvolený ako výrobca tohto telefónu. Určite nebude prekvapovať, že to je spoločnosť LG. Niektoré špecifikácie už unikli pred niekoľkými týždňami a boli publikované na XDA.

- Materiál tela hliník, sklo

- Displej 5,99" 1440p OLED

- SoC Qualcomm Snapdragon 835

- RAM 4 GB

- Vstavané úložisko 128GB

- Zadná kamera (1x) s dual LED bleskom

V tejto chvíli nie je jasné aká bude cena a ani presný dátum vydania. V skutočnosti ani nevieme, či sa tento telefón bude nazývať "Pixel XL". Mohlo by to byť Pixel 2 XL alebo nejaká podobná variácia.

Ak sa potvrdí tento dizajn, je sa načo tešiť.

Zdroj: androidpolice

Kľúčové slová
Android, Google, Pixel, Pixel XL, police
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist