Huawei Honor Note 9 by mal byť ďalším zariadením bez audio jacku

, Autor: kupcik
 
Najnovšie špekulácie okolo smartfónu Huawei Honor Note 9 hovoria o tom, že aj tohtoročná novinka by mala byť dodávaná bez 3,5mm audio jacku.

Smartfón Huaewi Honor Note 8 bol oficiálne vydaný minulý rok v auguste, preto je najvyšší čas na začiatok špekulácií ohľadom jeho nasledovníka. Najnovšie správy hovoria o tom, že Huawei Honor Note 9 sa zaradí medzi najnovšie smartfóny, ktoré svojim majiteľom neponúknu tradičný 3,5mm audio jack na pripojenie slúchadiel.
 
Nový smartfón Honor Note 9 by sa mal zaradiť medzi tie najväčšie smartfóny na trhu a vybavený by mal byť aj duálnym fotoaparátom na zadnej strane zariadenia. Spoločne s duálnym fotoaparátom sa vzadu bude nachádzať aj senzor odtlačkov prstov a dvojitý LED blesk.
 
Samozrejmosťou bude celokovové telo a pri prítomnosti senzora odtlačkov prstov môžeme predpokladať, že sa na ňom vpredu nebude nachádzať žiadne fyzické tlačidlo. Čo sa týka hardvérového vybavenia, zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne informácie, no vo všeobecnosti sa očakáva, že Honor Note 9 bude v sebe ukrývať procesor Kirin 960.
 
 
Kľúčové slová
Huawei, smartfóny
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist