Gearbest rozdáva Xiaomi výrobky pri oslavách svojich 3. narodenín.

, Autor: Lukáš Lancz

Gearbest oslavuje svoje 3. narodeniny vo veľkom štýle. Po mnohých zľavách na produkty prináša tentokrát možnosť vyhrať jednu z troch cien. Medzi cenami sa nachádzajú dva telefóny Xiaomi, konkrétne Redmi Note 4X a Redmi 4A. Treťou cenou je pomerne obľúbený náramok Mi Band 2.

Čo musíte spraviť aby ste sa zúčastnili tejto súťaže?

Stačí kliknúť na nasledovný odkaz, zaregistrovať sa svojim emailom a získavať body z jedným z nasledovných spôsobov:

1. Zdieľať súťaž na sociálnych sietiach (Facebook, Instagram, Twiter). Zdieľanie je možné 1x za deň a môžete zaň získať 5 bodov. Tento bod je povinný pre zaradenie do súťaže.

2. Navštíviť Xiaomi stánku na Gearbeste (link sa nachádza na uvedenom odkaze) a následne vyplniť Váš obľúbený produkt z daného zoznamu. Vyplnenie je možné 1x za deň a môžete tak získať 5 bodov. Tento bod je povinný pre zaradenie do súťaže.

3. Vyplniť link na recenziu, ktorú ste spravili na stránke Gearbestu. Čím viac linkov vyplníte, tým sa zvýšia šance na získanie niektorej z cien. Získať môžete 4 body. Tento bod nie je povinný pre zaradenie do súťaže.

4. V prípade ak chcete dostávať viac informácií o podobných súťažiach alebo výpredajoch, vyplňte svoj email. Získať môžete 4 body. Tento bod je nie je povinný pre zaradenie do súťaže.

 

Pripomíname, že môžete vyhrať

1 cena:
2 cena:
3 cena :
 
Výherca bude oznámený 30 marca. Či ste vyhrali si môžete overiť na nasledovnom odkaze.
Pre zvýšenie šancí na výhru odporúča Gearbest tagovanie priateľov.
 
Ceny budú výhercom doručené pomocou DHL.
 
 
 
Ak Vás náhodou súťaž nezaujala, na tomto linku môžete nájsť produkty, ktoré má Gearbest momentálne vo výpredaji.
 
Inzercia
 
Kľúčové slová
gearbest
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Zhodou okolnosti, neznali faktu ze gearbest bude mat narodeniny, som si 27.februara objednal Xiaomi Redmi 4A, cez firmu DHL a priplatil si za 5-7 business shipping.. co cert nechcel, telefon este v rukach nemam, maju ho colnici a teda zjavne mi vyrubia CLO + dan. Myslite aj na tento aspekt.

Poslať nový komentár

TOPlist