Intel Ivy Bridge (i7 3770K) - vyšperkovaný Sandy Bridge

Re: Intel Ivy Bridge (i7 3770K) - vyšperkovaný Sandy Bridge

Kedy bude aj porovnanie s 3750K? Ak to bude podobný procesor ako 2500K, tak bude iste zaujímavejší ako 3770K (cena/výkon).

je to 3570K a na to by som bol aj ja zvedavy....
ale nevadi mi to, spravim si domace porovnanie
2500K mam doma a len co sa bude dat objednavam 3570K
mam uz pripravenych vyse 30 testov, budem porovnavat pri 4.5Ghz :)

Prepadák a fail tohto roka

Tiez si myslim, ze sa neoplati ju kupit. Vyrobny proces je nepodareny a vraj karta skoro hori pri pokusu ju pretaktovat.

Re: Intel Ivy Bridge (i7 3770K) - vyšperkovaný Sandy Bridge

Parádička :) tuším , že ale počkám na novú revíziu aby som dal tých 5Ghz+ na bežnú prevádzku

Re: Intel Ivy Bridge (i7 3770K) - vyšperkovaný Sandy Bridge

Asi vydu skorej nove cpu od AMD ako IB pojdu na 5GHZ na vzduchu.

Tie i5 nemaju 4/8 vlaken !

Intel Ivy Bridge - Výkon v počítačových hrách

Jeden z najnáročnejších hier na CPU je podľa môjho názoru ARMA 2, kvôli AI (t.j. umelej inteligencií) a celkovo enginu. Má aj vstavaný benchmark ak sa dobre pametám. Mám AsGTX570DCII a Q6600@3GHz+NH-U12P ale Arma2 je jediná hra ,ktorú proste nehrám kvoli slabému CPU. Ešte aj BF3 je menej náročná na CPU ,alebo lepšie optimalizovaná :-). Dokonca ľudia, na serveroch s 40+ hráčmi s 2600K+OC a high-end grafikami, majú problémy s FPS t.j. 30-40-50. Arma2+OA je proste hodne CPU zavysla.

Nemohla by redakcia prehnať 3770K na Arme 2 alebo A2:OA ??

Bohužiaľ. Nemáme k dispozícii ani CPU (už išiel iným redakciám) ani hry. Možno v budúcnosti...

Re: Intel Ivy Bridge - Výkon v počítačových hrách

Škoda, nevadí. Už len asi osobne to testnem :)

Re: Intel Ivy Bridge (i7 3770K) - vyšperkovaný Sandy Bridge

Neviem kto z vás čítal obrovú recenziu... ale mne sa osobne pokrok intelu páči... lebo táto predajná verzia E1 je horšia ako sample E0 a o dosť... kedže E0 šla nataktovať na 5ghz pri 1,29 a teploty 66 stupňov teda to isté ako SB na 5ghz akurát že tam treba vyššie volty a spotreba je rovnaká.... takže obr to tam pekne vystihol intel spravil zámerne tieto IB trošku horšie aby tak moc nekonkurovali SB-E. Ja to vidím tak že ďalšou revíziou to intel doženie a bude 5ghz bežne dostupných dokonca si myslím že viac ako 5ghz keď E0 ide na 5,3ghz pri 1,5v síce spotreba je vysoká aj teploty ale nie až tak ako E1 pri 4,8ghz.... OBR sa vyjadril že ak bude mať IB v kľude 0,85v tak pôjde určite dobre taktovať....

Ako som len tak prvotne pozrel grafy tak je to skoro to iste co 2600 k s tym ze to ma vacsi takt

Re: Intel Ivy Bridge (i7 3770K) - vyšperkovaný Sandy Bridge

a trochu vykonnejsia grafika. Inak prve testy povodne tusim ukazovali nie len vyssi vykon, ale aj nizsiu spotrebu

1. Cap Sleeves
Cap sleeves are thought to be particularly romantic; they are often Nike Air Max Nike Air Max Kid's shoes ACG Men's made of Women MBT Vizuri GTX Shoes Navy chiffon or lace. These wispy Air Jordan Melo M5 Black Blue pieces of fabric cover the Nike Shox shoes discount shoulders and especially compliment women with thin shoulders discount Nike Womens cheap since sexy formal dresses they give Air Jordan Melo M5 Green White the appearance of MBT Kesho MJ Shoes wider shoulders without widening gucci 1973 medium totes in black Louis Vuitton Men Bags the chest.

2. Lace Sleeves
The lace sleeves officially arrived when Bella halter evening dressesSwan, Kate Middleton, and Lauren Bush all wholesale wedding dresses china wore them in 2011. Lace sleeves Nike Free 3.0 Womens are usually the main accent piece in wedding gowns. Since the bridesmaid dresses holiday cocktail dresses juniors canada sleeves are often form fitting, they are best for women with women with slim or even thin arms.

3. Off-the-shoulder Neckline
Like the name suggests, this bridesmaid dresses 2012 style features straps or sleeves that hang off the shoulder. This is a Tea Length flower girl Dress sensual and elegant style that emphasizes shoulders and collar bones. Both Adele and Christina Hendricks often wear this sleeve style and it looks great on full-figured cheap quinceanera dresses women.

4. Asymmetrical
The asymmetrical or one-shoulder dress is modern and chic. It can be edgy and minimalistic or softened with the addition of ruffles or floral decoration on the strap. This is a wonderful style for women who blue homecoming dresses are proud of their toned arms and chiseled collarbones.

Poslať nový komentár

TOPlist