Sony Hi-Res MDR-Z7 – 70mm menič v akcii!

Slusna recka, necital som uplne cele, no hlavne zaujimave sluchadla. 70mm menic je naozaj nieco nestandardne a je fajn, ze niekto take nieco skusa. 335 g je podla mna uz dost, no nemal som na hlave, tak neviem. Vseobecne mi vsak vyhovuju sluchadla pod 300g. Uz to moc nesledujem (zastagnoval som z financnych dovodov, aj priority sa trochu zmenili), ale bolo by zaujimave porovnanie s SRH1840. Konstrukcne uplne ine sluchadla, ale rovnaka cenova kategoria.

Re: Sony Hi-Res MDR-Z7 – 70mm menič v akcii!

super recenzia ako väčšina na tomto portáli palec hore. momentálne zvažujem kúpu nových slúchadiel do konečného výberu som zaradil tento sony model , bang & olufsen H6 a ešte bower & wilkins P7. čo si myslíte ? a je teda v konečnom dôsledku dôvod vybrať si radšej 70 mm menič ?

Vďaka.

Ako som možno aj v článku naznačil, konkurencia pri tak veľkých meničoch je tak malá že je to skutočne na zváženie. Je to síce predsa len o niečom inom, jednoducho napísané, ten prednes je značne "väčší" v každom ohľade, či je však kvalitatívne o toľko lepší voči konkurencii neviem jednoznačne napísať.

Každopádne sa jedná o niečo " nové" čo sme do teraz na bežnom trhu nemali, ako vždy, pri tejto kategórii slúchadiel radím, skúšať skúšať skúšať! Serióznejšie audio eshopy by nemali mať problém minimálne za zálohu zapožičať na vyskúšanie viacero kusov, predsa len, nejedná sa o 100€ slúchadlá, treba byť skutočne dôsledný pri výbere.

Želám šťastnú ruku pri výbere :)

V cene toho co tu menujes by som sa pozeral na Shure SRH1440 a 1840, ak nevyzadujes uzavrete sluchadla. No na take veci tu mame forum :)

Poslať nový komentár

TOPlist