Logitech® Wave Keyboard™

, Autor: BurnerTom

Naskoč na vlnu zvanú Logitech® Wave Keyboard™ s novým vzrušujúcim tvarom poskytujúcim nevídaný komfort. Je stvorená pre ruky ako tvoje, s klávesmi jednotnej veľkosti, ktoré pohltia tvoje prsty, zatiaľ čo zakrivený tvar klávesnice podporuje správnu ergonomickú polohu rúk za asistencie čalúnenej opierky pre tvoje dlane. Klávesy rýchlych volieb ti dávajú priamy prístup k mnohým novým funkciám vo Windows Vista™ ako napr. Flip 3D, Zoom, Photo Gallery a Gadgets. Programovateľné funkčné klávesy ti dávajú okamžitý prístup k obľúbeným aplikáciám, hrám, priečinkom a webovým stránkam.

Balenie a jeho obsah

Klávesnica je zabalená v obrovskej pevnej kartónovej krabici sfarbenej do zeleno-biela. Na prednej strane je klávesnica detailne vyobrazená, takže prípadný záujemca vie, čo ho v balení čaká. Na ľavej strane balenia sú po anglicky, rusky a poľsky v krátkosti vyzdvihnuté hlavné črty tejto nezvyčajnej klávesnice. Pravý dolný roh obsahuje logo certified for Windows Vista™, pravý horný roh logo firmy a nálepku "Česká klávesnice se 105 klávesami".

Po odklopení prednej časti obalu, ktorý drží na suchý zips, je cez plastový kryt proti prachu vidieť takmer celú klávesnicu.

Na vnútornej strane odklopenej časti krabice je návod firmy Logitech na dosiahnutie pohodlia pri písaní. Budete potrebovať vlnu (nie takú z akej vám uštrikovala babka sveter na Vianoce), primiešať krivku a na dochutenie pridať štipku opierky na zápästie a ....... pohodlná Logitech® Wave Keyboard™ je na svete.

Na zadnej strane balenia sú v piatich jazykoch, medzi ktorými je aj čeština, v nasledujúcich bodoch spomenuté kľúčové vlastnosti tohto produktu a to:

 1. Dizajn s klávesmi vo vlnách
  Profil kláves v tvare vĺn je veľmi príjemný pre prsty. Klávesy štandardnej veľkosti s plným zdvihom sú navrhnuté pre tichú prevádzku.
 2. Plynulá krivka
  Vďaka oblúkovému profilu s klávesmi rovnakej veľkosti môžete písať s istotou a pohodlne.
 3. Tvarovaná opierka zápästia
  Mäkká opierka zápästia prispieva k dosiahnutiu pohodlnej polohy rúk na klávesnici.
 4. Jednoduchý prístup k funkciám systému Windows Vista™
 5. Okamžitý prístup k médiám
  Praktické jednodotykové ovládacie prvky hlasitosti a prehrávania médií sú jednoducho prístupné.
 6. Programovateľné funkčné klávesy
  Odlíšené funkčné klávesy slúžia k okamžitému spúšťaniu aplikácií, hier a k otváraniu priečinkov alebo webových stránok.
 7. Rovnako veľké klávesy
  Veľkosť všetkých kláves je na celej klávesnici rovnaká, takže sa pri písaní môžete jednoduchšie orientovať.
 8. Nastaviteľná výška klávesnice
  Vysúvacie nožičky nastaviteľné do troch polôh poskytujú maximálne pohodlie.

 

Po otvorení jednej z bočných strán balenia je možné klávesnicu aj s kartónovou "táckou", na ktorej je uložená, vytiahnuť.

V tejto "tácke" je pod numerickou časťou klávesnice vsunuté inštalačné CD, viacjazyčný inštalačný plagátik a reklamná brožúrka s rozličnými produktmi značky Logitech.

Po odstránení plastového krytu proti prachu je vidieť klávesnicu takmer v plnej kráse avšak jej lesklé časti chráni priesvitná fólia zabraňujúca poškriabaniu. Nachádza sa na celej vrchnej časti s multimediálnymi klávesmi, na klávesoch kalkulačka a režim spánku ako aj na informačnom panely s LEDkami.Pridať komentár

Posledné komentáre

Predmet Autor Dátum
Problémy s klávesnicou Bee 5. apríl 2008 - 22:06
Lanka A2C 17. január 2008 - 12:43
MS Natural Ergonomic 4000 Diablo1st 14. január 2008 - 13:04
wave dochtor 14. január 2008 - 9:03
O klavesnici: Toman 14. január 2008 - 0:22
:) Toman 14. január 2008 - 0:18
TOPlist